سمی ترین دریاچه دنیا


سمی ترین دریاچه دنیاسمی ترین دریاچه دنیا
باشگاه خبرنگاران: دریاچه های خاص در دنیا معمولا محلی برای جذب گردشگر هستند زیرا در این محل توریست ها برنامه است با پدیده ای بسیار خاص روبرو شوند که در دیگر نقاط دنیا نمی توان مانندی برای آن ها پیدا کرد.

دریاچه "مربع آبی" یا "تالاب آبی" در انگستان یکی از دریاچه های خاص دنیاست که البته کمی با دیگر دریاچه های خاص متفاوت است. این دریاچه خاصیتی قلیایی دارد و هیچکس نمی تواند به آن نزدیک شود و رفتن به درون آن می تواند برای سلامت انسان بسیار خطرناک باشد.

سمی ترین دریاچه دنیا


این دریاچه که به نظر بسیار زیبا و خوش رنگ می آید دارای pH 11.3 است که نزدیک به عدد 14 بوده و خاصیت قلیایی آن بسیار بالاست. این عدد تقریبا نزدیک به pH سفید کننده هاست و مقدار سم موجود درون آن درحد بالایی برنامه دارد.

در ساحل این دریاچه تابلوهای متفاوتی نصب شده است که هر کدام نشان دهنده خطرات این دریاچه است. وارد شدن به این دریاچه باعث بروز مشکلات پوستی و آسیب های چشمی می شود. تا به حال جسد حیوانات یا در برخی موارد انسان هایی در اطراف این دریاچه پیدا شده است.

خانواده هایی که در اطراف این دریاچه زندگی می کنند همگی خواهان آن هستند که این دریاچه مسدود شود چرا که فرزندان آن ها ممکن است آلوده شوند و البته هوای این منطقه نیز به مقدار زیادی سمی شده است.

سمی ترین دریاچه دنیا

سمی ترین دریاچه دنیاچگونه عمر طولانی داشته باشیم

1:

چه ناز ...


مشخصات کلی سینی کابل
گوشه هاشم صافه شکل هستخر شده سمی ترین دریاچه دنیا


دانستنی ها در مورد عطر و ادكلن

2:

منم تا دیدم همینو فرمودم
جون میده شیرجه بزنی برای خودکشی


53 out of 100 based on 18 user ratings 493 reviews