آموزش تصویری ساخت استند یا کول پد لب تاپ دست ساز با چوب


آموزش تصویری ساخت استند یا کول پد لب تاپ دست ساز با چوب


آموزش مراحل ساخت استند لب تاپ دست ساز با چوب –

چگونه کول پد دست ساز بسازيم –

با درود فراوان . چوب را به شخصه خيلي دوست دارم ! چرا که بسيار عالي شکل پذير است و به راحتي ميتوان هر آنچه که ميخواهيم و در ذهنمان است را با چوب پياده نماييم ، البته حس عالي لمس چوب نيز جاي خود دارد و بسياري از مزاياي ديگر استفاده چوب . اما برويم به ايده اصلي اين آموزش ، يعني ساخت استند لب تاپ يا به نوعي کول پد ؛بايد بگويم که کار با لب تاپ بصورت معمول سخت است بخصوص اينکه بخواهيم مدتها با آن تايپ نماييم و شايد همواره دنبال وسيله اي مانند کتاب براي برنامه دادن در زير آن جهت تبادل بهتر هوا و خنک سازي , و کمي زاويه دار نمودن آن جهت تسلط بيشتر بر صفحه کليد باشيد که ايده ساخت استند در اصل از همين جا آغاز ميشود که وجود وسيله اي سبک و خوش ساخت ، که باعث فاصله لب تاپ از کف و همچنين ايجاد زاويه گردد . در اين آموزش خواهيم ديد که چگونه يک استند ساده چوبي براي لب تاپ بسازيم ؛ بنابراين با ما همراه شويد .
لوازم ساخت استند لب تاپ
قطعه | ماده تعداد | وزن
چوب 4×4 به مقدار لازم
چسب چوب 1 عدد
میخ و پیچ به تعدادلازم
واشر لاستیکی 2 عدد


لوازم مراحل ساخت استند لب تاپ

ساخت پايه خنک کننده لب تاپ

1 :آموزش امروز در اصل کار با چوب است ؛ براي ساخت استند يا همان پايه ميبايست يک شاخه چوب 40×40 ميليمتر يا همان 4×4 سانتيمتر که مقطعي مربعي دارد در اختيار داشته باشيم و مطابق اندازه لب تاپ اقدام به برش قطعه ها نماييم ؛ مثلا اگر ابعاد لب تاپ شما 50 ×30 سانتيمتر است ، کاملا مشخص است که شما ميبايست يک تکه 50 سانتيمتري و 2 قطعه 30 سانتيمتري برش بزنيد که آن 2 قطعه حکم بازوهاي کناري را دارند و همانطور که در عکس ها مشاهده مينماييد بايد آنها را برش اسلش بزنيم که جاي برش را در تصوير بصورت يک خط که با مداد ترسيم شده است ميبينيد و در اصل خط برش ما ميباشد .
آموزش مراحل ساخت استند لب تاپ در خانه

آموزش مراحل ساخت استند لب تاپ

مراحل ساخت کول پد دست ساز در خانه

2 :
مطابق تصاوير پس از آنکه برش ها تمام شد نوبت به چسباندن قطعه ها ميرسد و در آخر ميبايست در 2 طرف استند مانند شکل 2 عدد واشر لاستيکي نرم را با پيچ يا ميخ نصب کنيم تا از سر خوردن لب تاپ جلوگيري نمايد . اکنون کار ساخت استند لب تاپ ما به پايان رسيده است و اگر بخواهيد ميتوانيد از فن براي بهتر خنک شدن آن نيز بهره بجوييد . موفق باشيد

آموزش مراحل ساخت استند لب تاپ


آموزش مراحل ساخت استند لب تاپ دست ساز
____ نشریات ساختمانی و مجلات عمران _____

1:

gmd


50 out of 100 based on 55 user ratings 280 reviews