قوانين و مقررات انجمن سخت افزار (دوستان بخونن و عمل كنن ) + خلاصه بحث هاي انجمن


قوانين و مقررات انجمن سخت افزار (دوستان بخونن و عمل كنن ) + خلاصه بحث هاي انجمنقوانين و مقررات انجمن سخت افزار (دوستان بخونن و عمل كنن )
1- سعي ما در اين است كه مقالات قديمي را ويرايش و يا حذف كنيم . پس اگر سوالي داريد يا دنبال مطلبي ميگرديد بهتر آن است كه ابتدا و قبل از ايجاد يك تاپيك جديد مطالب قبلي را مطالعه و يا با استفاده از گزينه جستجو آنرا بيابيد و اگر مبحث مورد نظر شما وجود نداشت يا ناقص بحث شده بود اقدام به پست جديد يا تاپيك جديد فرماييد .
2- مطالب خود را حتما با ذكر منبع و يا دليل علمي و تجربي بيان كنيد . از اظهار نظرهاي بيهوده و سليقه اي بپرهيزيد .
3- از ارايه آدرس و شماره تلفن و يا ... به صورت عمومي در محيط انجمن بپرهيزيد .
4- تاپيك تكراردي نزنيد .
5- احترام پيشكسوتان را نگه داريد . از بحث هاي بيهوده و بي احترامي به اعضا نيز بپرهيزيد.
6- سعي كرديم كه موضوعات پر مصرف را به صورت يك عنوان مجزا در آوريم كه در عناوين بالايي ميبينيد . پس موضوعات مرتبط را در همان تاپيك مطرح كنيد. چنانچه موضوع مرتبط با تاپيك هاي سر فصل را دوباره مطرح كنيد بدون اخطار قفل و پاك خواهد شد
7- دوستان عزيز از نوشتن مطالب بيهوده يا تك جمله اي كه شكل و شمايل انجمن را بهم ميريزد و ربطي ندارد مانند عاليه ... خوب بود ... بازم بگو ! ... ديگه چي و ... بپرهيزيد كه بدون اخطار حذف خواهد شد.
8- دوستاني كه جواب براي مطالب مينويسند لطف كرده به زمان و ترتيب پاسخها دقت كنند . پست هاي قديمي كه در انجمن مانده فقط به جهت مرور كاربران است نه براي دوباره مطرح شدن مطلب . به طور مثال كاربري 3 ماه پيش سوالي درباره ايراد مادربرد پرسيده و جوابگويي شده و تمام ! اكنون اگر چيزي به ذهنتان رسيد پست قديمي را به روز نكنيد !
منتظر مقالات ٫ تجربيات ٫ ترجمه ٫ و همراهي شما با اين انجمن هستيم .درایور گیم پد

1:

قابل توجه همه يه کاربران انجمن سختفزار انشلا بخونيد و عمل کنيد


88 out of 100 based on 78 user ratings 928 reviews