دختر زیبا در مهمانی و روش های بازاریابی


دختر زیبا در مهمانی و روش های بازاریابیدختر زیبا در مهمانی و روش های بازاریابی
شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، به این میگن بازاریابی مستقیم* شما در یک مهمانی به همراه دوستانتون ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله یکی از دوستاتون میره پیش دختره ،به شما اشاره می کنه و می گه : " اون پسر ثروتمندیه ، باهاش ازدواج کن" ، به این می گن تبلیغات* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و شماره تلفنش رو می گیرین ، فردا باهاش تماس می گیرین و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، به این میگن بازاریابی تلفنی* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله کراواتتون رو مرتب می کنین و میرین پیشش ، اون رو به یک نوشیدنی دعوت می کنیین ، وقتی کیفش می افته براش از روی زمین بلند می کنین ، در آخر هم براش درب ماشین رو باز می کنین و اون رو به یک سواری کوتاه دعوت می کنین و میگین : " در هر حال ،من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج می کنی؟" ، به این میگن روابط عمومی*شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین که داره به سمت شما میاد و میگه : "شما پسر ثروتمندی هستی ، با من ازدواج می کنی؟" ، به این می گن شناسایی علامت تجاری شما توسط مشتری* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، بلافاصله اون هم یک سیلی جانانه نثار شما می کنه ، به این میگن پس زدگی توسط مشتری* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" و اون بلافاصله شما رو به همسرش معرفی می کنه ، به این می گن شکاف بین عرضه و تقاضا* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، ولی قبل از این که حرفی بزنین ، شخص دیگه ای پیدا می شه و به دختره میگه : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" به این میگن از بین رفتن سهم توسط رقبا* شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، ولی قبل از این که بگین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، همسرتون پیداش میشه ، به این میگن منع ورود به بازار* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد. سعي مي کنيد به ش کم محلي کنيد تا از شما خوش اش بياد، اون هم فمينيست از آب در مي آد و برايِ در اومدنِ چشِ شما دستِ دوست تون رو مي گيره و با هم مي رن سان فرانسيسکو. به اين مي گن اشتباهِ استراتژيک در بازاريابي.خانومها لطفا راهنمایی کنید

1:

* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


اسلام و نجات زن!
جلو مي ريد و مؤدبانه يه يه شاخه گلِ سرخ به ش مي ديد و مي گيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»، اما اون گل رو تايشان سرتون مي زنه، چون شديداً هستقلاليه.


طرح ِ تحول ِ تالار بانوان !
به اين مي گن اشتباهِ تاکتيکي


در بازاريابي.* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


موجودات آسمانی
جلو مي ريد و مي گيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛همون لحظه یه دختر دیگه که قبلا با همین کلمات گولش زده بودید سروکلش پیدا می شه و رسواتون میکنه


به این میگن تاثیرسوء سابقه در بازار.*شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


یه سوال چرا پسرا تیکه میندازن؟
جلو مي ريد و مي گيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛همون لحظه پاتون میره روی پوست موز و جلوی طرف ولو می شید به این میگن ضایع شدگی مفرط یا فقدان ثبات در بازار.*شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


واسه خوشگل شدن چقدر هزینه حاضرید بپردازید؟؟؟
جلو مي ريد و می خواهید بگید: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛ که یک هو یک دختر زیباتر از اون رو پشت سرش می بینید فورا مسیر رو عوض می کنید و به سمت دختر جدید می رید.


به این میگن چشم چرانی، نه ببخشید تحلیل لحظه به لحظه بازار.* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


از زنان خسته نمی شوید اگر...
جلو مي ريد و مي گيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛ اونهم با شعف خاصی برمی گرده و لبخند می زنه ، شما که بادیدن چهره 60 ساله اون به اشتباه خودتون پی بردید سرخ و سفید شده و مجبورید برای رهایی آسمون ریسمون ببافیدبه این میگن بدبیاری یا خطای بازار* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.


زن چیست؟واقعا چیست؟
به جايِ اين که جلو بريد و بگيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛ به مادرتون مي گيد که با مادرش تماس بگيره و برنامه خواستگاري رو بذاره.

به اين مي گن بازاريابي سنتي.* شما در يک مهماني ، يک دخترِ بسيار زيبا رو می بينيد و ازش خوش تون مي آد.

جلو مي ريد و مي گيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن»؛ اون هم با دوست اش صحبت مي نمايه و در موردِ شما توضيح مي ده و شما با هردايشان اونا ازدواج مي نماييد.

به اين مي گن بازاريابي دهان به دهان!* شما در يک مهماني ، دخترِهای بسيار زيبایِ فراوانی رو می بينيد و ازشون خوش تون مي آد.

سرگردان می شید که جلو کدوم بريد و بگيد: «من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن بعد ما می تونیم با هم بیش از دوبچه داشته باشیم»؛ به این میگن فقدان هستراتژی در بازار

2:

من میرم شمارشو میگیرم بعد واسه داداشم میرم خواستگاریشاونوقت این چه مدل بازاریابی میشه؟

3:

منم شمارش رو می گیرم و بسته به شرایط ظاهری و خانوادگی واسه یکی از نزدیکان میرم خواستگاریش ! شایدم واسه دوستی انتخابش کنم !!

4:

اینم جزو همون تبلیغه

5:

ولی من تو یه تاپیک یه دختر زیبا دیدم که کلاه قرمزی سرش گذاشته و ازش تقاضای شماره تلفنش رو میکنم تا بدم به مادرم تا اون گل ببره و ازش خواستگاری بکنه...

به این میگن سیاست در بازار...


6:

حالا هم منتظرم عروس خانوم راضی شدی...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7:


8:

خدایی ادم چه چیزایی یاد میگیره

9:

بهترین چیزه

10:

موضوع چیه

11:

چرا خودت رو خسته میکنی
دختره منو ببینه خودش میاد پیشنهاد ازدواج میده این یعنی تاژ یعنی کیفیت کالا

12:

الان که دیگه خدا رو شکر دخترا به اندازه ی کافی رودار شدن که بدون نیاز به هیچ گونه بازار یابی خودشون گلیمشون رو از اب میکشن بیرون و احتیاج به هیچ واسطه ای هم ندارن
به این میگن
network marketing
اقا دامادها برن حالشو ببرن
ما که رسوای جهانیم چه کنیم

13:

چقدر من بدبختم پس!

14:

خوب تکلیف ما که اصلا مهمونی نمیریم چیه؟!! چطوری تبلیغ کنیم؟!

15:

خب تو خیابون امتحان کنید

16:

تمام اينها را فرموديد تا بر اين سخن پابفشاريد

كه دختر تنها يك كالا هست

كه بايد به طروق مختلف

به مرد عرضه شود

17:

من گوشی تلفن رو بر می دارم زنگ می زنم ایران
یه دختر گوشی رو بر می داره
بهش می گم امشب برو سینما فلان فیلمو ببین
خودمم اینجا سی دی شو هموقت تماشا می کنم
بعدش دوباره زنگ می زنم در مورد فیلمی که دیدیم با هم حرف می زنیم


به این می گن fully tech dating utilization

18:

آقا سجاد اینا شوخی می کنن
اصلش اینه که دختری که به خاطر ظاهرش تو دل یه نفر جا بگیره ارزش نداره و اسم این علاقه رو نمیشه عشق گذاشت
فقط هوسه


68 out of 100 based on 23 user ratings 448 reviews